Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

I. Pies:

1. Przed zajęciami powinien być wypoczęty i zmotywowany do pracy, a jego potrzeby fizjologiczne zaspokojone. Jednak jest wskazane niekarmienie godzinę przed zajęciami.
2. Musi posiadać komplet szczepień (nie dotyczy szczeniąt do 4 mies. życia) oraz być zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.
3. Psy chore (biegunka/wymioty w ciągu ostatnich 24 h) lub bezpośrednio po zabiegu chirurgicznym są wykluczone z zajęć na czas niedyspozycji.

II. Człowiek:

1. Uczestnicząc w szkoleniu prowadzonym przez szkołę Radosny Pies, decydujemy się na metody pracy jej trenerów i nie podważanie ich decyzji, wiedzy i kompetencji.
2. Podczas zajęć niedopuszczalne są jakiekolwiek zachowania agresywne wobec psa.
3. Niedopuszczalne jest prowadzenie psa na kolczatce lub obroży zaciskowej, czy innym sprzęcie sprawiającym psu ból lub dyskomfort.
4. Zalecamy, żeby z psem na zajęcia przychodziła ta sama osoba, która będzie odpowiedzialna za cały proces nauki, jednak w zajęciach może uczestniczyć więcej osób.
5. Na zajęcia przychodzimy z zapasem smakołyków (3 rodzaje smakowitości – jednym może być karma, trzymane w osobnych pudełkach) oraz zabawkami (długi szarpak lub piłka ze sznurkiem).

III. Sprawy porządkowe:

1. Sprzątamy nieczystości po swoim psie.
2. Zajęcia rozpoczynają się punktualnie. W przypadku spóźnienia, zajęcia będą trwać przez pozostałą część czasu przeznaczonego na dane spotkanie.
3. Program kolejnych zajęć wynika konsekwentnie z poprzednich, dlatego ważnym jest odrabianie „zadań domowych”.
4. Za wszelkie szkody wyrządzone przez psy, odpowiadają ich właściciele/opiekunowie.
5. Opłaty za kurs dokonuje się gotówką na pierwszych zajęciach.
6. Szkoła zastrzega sobie możliwość zmiany daty i godziny zajęć. W przypadku niekorzystnej pogody zajęcia odbywają się na salce do psiego fitnessu (Powstańców Wlkp 55 w Suchym Lesie), o czym każdorazowo trener będzie informować.
7. W przypadku konieczności przerwania kursu (zdarzenia losowe), uczestnik ma prawo dokończyć pozostałą część kursu w innym dogodnym dla niego terminie. Szkoła nie zwraca pieniędzy za przerwany kurs.

Opinie naszych Klientów

  • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

    Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

    Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

    Czytaj więcej
  • Klaudia i Kolos

    Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

    Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

    Czytaj więcej
  • Gosia i Boston

    Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

    Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

    Czytaj więcej
  • Ola i Skipper

    Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

    Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

    Czytaj więcej